Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Nová internetová stránka obce Stupné.

Darujte 2% z daneVytlačiť
 

hasiči 1.jpgObčianske združenie Dobrovoľný hasičský zbor Stupné bolo úspešne zaregistrované  v registri prijímateľov 2% z daní za rok 2018.

Zákon Vám umožňuje darovať 2% (resp. 3%) zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše združenie. 

Svojimi 2% môžete podporiť aj  Dobrovoľný hasičský zbor v našej obci, ktorý úspešne reprezentuje našu obec v Slovensko-moravskej hasičskej lige a aktívne sa podieľa na organizovaní akcií v našej obci.

Ak sa rozhodnete darovať 2% z daní nám, v prílohe si môžete stiahnuť potrebné tlačivá, prípadne sú k vyzdvihnutiu na obecnom úrade. 

AKO POSTUPOVAŤ?

1. Ak ste  právnická osoba, SZČO, prípadne zamestnanec ktorý si podáva daňové priznanie sám v daňovom priznaní  sú uvedené kolónky na poukázanie 2% z dane do ktorých uvediete nasledovné údaje:

Obchodné meno : Dobrovoľný hasičský zbor Stupné

Sídlo- obec:          018 12  Stupné č. 216

Právna forma:      občianske združenie

Identifikačné číslo(IČO/SID)  001774741829.

2. Ak ste zamestnanec, ktorému ročné zúčtovanie preddavkov na dań vykonal zamestnávateľ, požiadajte zamestnávateľa o vystavenie potvrdeniao zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (tlačivo si môžete stiahnuť v prílohe).

Z tohto potvrdenia vyplníte Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane (2% musia byť minimálne 3 eurá), Vyhlásenie aj poučenie na vyplnenie si môžete stiahnuť v prílohe.

 


 
 

dnes je: 24.7.2019

meniny má: Vladimír

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka